Magamistuba 

Kvaliteetne ja stiilipuhas voodipesu, stiilsed päevatekid ja padjakatted ning tõeliselt mõnusad pleedid. Tooted on valmistatud Euroopas, tuntud kodutekstiili brändide poolt. Peamiselt on esindatud Grand Design ja Isadora Paris. Valikust võib leida nii Skandinaavia stiilis puhast ning lihtsat disaini kui ka prantsusepärast romantilist ning traditsioonilist stiili. Voodipesu materjaliks on vaid parim Egiptuse puuvill, puuvill-satiin ning linane materjal.

 • Voodipesu
  Voodipesu

  Voodipesu valikus on esindatud peamiselt Skandinaavia stiilis Rootsi brändi Grand Design valik ning Isadora Paris romantilise stiiliga tooted.

  Grand Design voodipesu on suurepärase kvaliteediga, kus materjalidest on kasutatud vaid puuvilla. Kollektsiooni tooted ise on lihtsa, puhta ning klassikalise disainiga.

  Isadora Paris kombineerib omavahel romantilist ning traditsioonilist stiili, pannes samal ajal väga suurt rõhku toodangu ning materjali kvaliteedile.

 • Aluslinad
  Aluslinad

  Siidise pehmusega puuvill-žakaar äärega voodilinad on esindatud erinevate mustritega Isadora Pariselt. Grand Design`lt on valikus erinevate mõõtudega pehme puuvillane ümbriku nurkadega voodilina kattemadratsile, mis püsib voodis ideaalselt paigal.

 • Päevatekid ja padjakatted
  Päevatekid ja padjakatted

  Valikus erinevate suuruste, värvitoonide ning toon-toonis mustritega voodikatted Grand Design`lt ja Isadora Paris`lt.

 • Dekoratiivpadjad ja pleedid
  Dekoratiivpadjad ja...

  HomeStyle lehelt leiab nii Eesti kunstnike diivanipatju kui ka Skandinaavia stiilis dekoratiivpatju Grand Design`lt. Erinevad mõõdud, värvitoonid ning mustrid pakuvad disainilahendusi igasse koju.

Palun vali alamkategooria

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out