Voodipesu 

Voodipesu

Voodipesu valikus on esindatud peamiselt Skandinaavia stiilis Rootsi brändi Grand Design valik ning Isadora Paris romantilise stiiliga tooted.

Grand Design voodipesu on suurepärase kvaliteediga, kus materjalidest on kasutatud vaid puuvilla. Kollektsiooni tooted ise on lihtsa, puhta ning klassikalise disainiga.

Isadora Paris kombineerib omavahel romantilist ning traditsioonilist stiili, pannes samal ajal väga suurt rõhku toodangu ning materjali kvaliteedile.

 • 139,00 € Laos

  GRAND DESIGN Ühevärviline voodipesukomplekt OXFORD on klassikaline, kvaliteetne ning 100% puuvillasest materjalist. Tegemist on Grand Design ajatu ning müüdavaima voodipesuga. Oxford Chambray kangas on kootud parimast pikast puuvillasest kiust. Voodipesu on dekoreeritud kõikides õmbluste servades kontrastse paelaga. Grand Design logo on õmmeldud voodipesu...

 • 149,00 € Laos

  GRAND DESIGN Kaheinimese tekikott NANTUCKET on beeži-valge kitsatriibulisest kangast. Voodipesu on 100% puuvillasest siledast materjalist. Grand Design logo on õmmeldud tekikoti ühte nurka.

 • 29,00 € Laos

  GRAND DESIGN Padjapüür NANTUCKET on beeži-valge kitsatriibulisest kangast. Voodipesu on 100% puuvillasest siledast materjalist. Padjapüüri 3 serva on läbiõmmeldud äärtega, mis on kaunistatud tikitud joonega. Grand Design logo on õmmeldud padjapüüri ülemisse nurka.

 • 139,00 € Laos

  GRAND DESIGN Voodipesukomplekt NANTUCKET on sinise-valge kitsatriibulisest kangast. Voodipesu on 100% puuvillasest siledast materjalist. Grand Design logo on õmmeldud tekikoti ning padjapüüri ülemisse nurka. Padjapüüri 3 serva on eraldi läbiõmmeldud äärtega, mis on kaunistatud tikitud joonega.

 • 149,00 € Laos

  GRAND DESIGN Satiinist kaheinimese tekikott PAISLEY on kootud pikkadest puuvillakiududest ning kõrge kvaliteedinumbriga lõngast. Selle tulemusena on saadud siidise pehmusega puuvillane materjal. Tekikoti servadesse on detailidena õmmeldud servapaelad ning ülemises nurgas on Grand Design logo.

 • 29,00 € Laos

  GRAND DESIGN Satiinist padjapüür PAISLEY on kootud pikkadest puuvillakiududest ning kõrge kvaliteedinumbriga lõngast. Selle tulemusena on saadud siidise pehmusega puuvillane materjal. Padjapüüri servadesse on detailidena õmmeldud servapaelad ning ülemises nurgas on Grand Design logo.

 • 139,00 € Laos

  GRAND DESIGN Satiinist voodipesukomplekt PAISLEY on kootud pikkadest puuvillakiududest ning kõrge kvaliteedinumbriga lõngast. Selle tulemusena on saadud siidise pehmusega puuvillane materjal. Voodipesukomplekti servadesse on detailidena õmmeldud servapaelad ning ülemisse nurka Grand Design logo.

 • 139,00 € Laos

  GRAND DESIGN Satiinist voodipesukomplekt BEDFORD on siidise pehmusega, mis on saadud pikkadest puuvillastest kiududest ning kvaliteetsest lõngast. Voodipesul on valged kontrast tikandis ääred. Padjapüüril asetsevad need kolmel eraldatud läbiõmmeldud äärel ning tekikotil ülemisel serval. Grand Design logo on õmmeldud voodipesu ülemisse nurka.

 • 149,00 € Laos

  GRAND DESIGN Satiinist tekikott BEDFORD on siidise pehmusega, mis on saadud pikkadest puuvillastest kiududest ning kvaliteetsest lõngast. Tekikotil ülemises servas on valged kontrast tikandis ääred. Grand Design logo on õmmeldud ülemisse nurka.

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out