Laste rätikud ja hommikumantlid 

Laste rätikud ja hommikumantlid

Valikus on Eesti brändi TUDU  tikanditega pehmed froteerätikud ning hommikumantlid, mis on Öko-Tex sertifikaadiga puuvillasest materjalist. Lisaks TUDU toodetele on laste rätikute seas ka naturaalsetes toonides linased beebi vannilinad.

 • 19,90 € Laos

  TUDU on Eesti bränd, mis valmistab kodu- ning ööriideid lastele. Kapuutsiga pontšo on ideaalne vanni- ning rannarätik väikelastele, mida on lihtne ülepea tõmmata. Kapuutsile on tikitud Uhuu kollektsiooni öökulli silmad ning nokk, kõrvad on rätiku materjalist eraldi õmmeldud.

 • 29,00 € Laos

  Laste froteerätik HAPPY KIDS on beeži-valge triibulise disainiga. Toode on valmistatud spetsiaalselt pehmendatud linasest materjalist, mis on suure imamisvõimega. Linane froteerätik sobib ideaalselt tundlikule ning õrnale beebinahale, mis ei tekita staatilist elektrit, ei tekita allergiat ning loob nahale parima mikrokliima.

 • 29,00 € Laos

  Laste valge froteerätik HAPPY KIDS on valmistatud spetsiaalselt pehmendatud linasest materjalist, mis on suure imamisvõimega. Linane froteerätik sobib ideaalselt tundlikule ning õrnale beebinahale, mis ei tekita staatilist elektrit, ei tekita allergiat ning loob nahale parima mikrokliima.

 • 32,00 € Laos

  Lukuga hommikumantel Väike Koaala on hea peale visata peale vanni, sauna või ka spas ja ujulas. Hommikumantlil on ees lukk, külgedel kaks taskut, seljataga keskkohta reguleeriv kumm ning kapuuts. Toote vasakule rinnale on tikitud Väikse Koaala pilt. Lukuservades, taskuäärtes ning kapuutsi servas on ruudulisest materjalist puuvillane kant.

 • 29,90 € 34,90 € Laos
  Allahinnatud hind!

  Soodushinnaga kinkekomplekt kapuutsiga pontšo Uhuu ja looduslik šampoon/dušigeel Väike Karu on tore kingitus või praktiline ost lapsele. Kapuutsiga puuvillane pontšo Uhuu on ideaalne vanni- ning rannarätik väikelastele, mida on lihtne ülepea tõmmata. Šampoon/dušigeelis Väike Karu sisalduv oliiviõli annab juustele tugevust ja läiget ning niisutab ka kõige...

 • 29,90 € 34,90 € Laos
  Allahinnatud hind!

  Soodushinnaga kinkekomplekt kapuutsiga pontšo Uhuu ja looduslik vannivaht Väike Kala on tore kingitus või praktiline ost lapsele. Kapuutsiga puuvillane pontšo Uhuu on ideaalne vanni- ning rannarätik väikelastele, mida on lihtne ülepea tõmmata. Vannivaht Väike Kala rahustab last vannitamise ajal ja laseb tal tunda sellest rohkem rõõmu.

 • 20,90 € Laos

  Kapuutsiga pontšo Väike Koaala on ideaalne vanni- ning rannarätik väikelastele vanuses 1-5 aastat. Rätikut on lihtne ülepea tõmmata ning märg pea kapuutsi sisse peita. Kapuutsile on tikitud Väikse Koaala kollektsiooni silmad, nina ning suu. Kõrvad on rätiku materjalist eraldi õmmeldud.

 • 16,90 € Laos

  TUDU on Eesti lasteriiete bränd, mis valmistab naturaalsetest materjalidest aluspesu, kodu- ning ööriideid väikelastele.  Kapuutsiga vannilina Väike Koaala on ideaalne froteerätik beebidele peale vanniskäiku, kuhu on mugav ning lihtne last sisse pakkida. Kapuutsile on tikitud käsitsi joonistatud koaala pilt. Vannilina ääres on ruudulisest puuvillasest...

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out