Aksessuaarid 

Aksessuaarid

Aksessuaaride alla kuuluvad erinevad kodutooted kui ka riidest kotid. Valikust leiab Eesti disanikotte DarkroomCat`lt, Grand Design kodutoodete aksessuaare kui ka mitmefunktsionaalseid pestemale.

 • 25,00 € Laos

  Pestemalid on hästi vettimavad, kerged ja kiiresti kuivavad rätikud. Neil on väga lai otstarve, sobides ideaalselt salliks, vankri katteks, linikuks, rätikuks rannas, saunsa, kodus ning spas. Pestemalid on mõnusalt suured, kuid samas võtavad nad väga vähe ruumi. Rätikud on 100% puuvillased ning valmistatud osaliselt käsitööna.

 • 45,00 € Laos

  GRAND DESIGN Universaalne puuvillasest riidest kott mahutab kõik vajaliku kraami, sobides ideaalselt poodi, piknikule või randa minemiseks. Koti sangad on kontrastse värviga paelast ning sisemine ülemine serv on triibulise sisevoodriga. Koti kinnituseks on seespool asetsev lukk.

 • 18,00 € Laos

  Sarja "Aelevad kassid" roheline standardkott on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode. Puhas ja värske maikuu kuuseroheline, valgete kassidega, roheliste sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja roheline pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.

 • 18,00 € Laos

  Sarja "Aelevad kassid" punane standardkott on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode. Julge ja kõige punasem punane valgete kassidega ja punaste sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja punane pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.

 • 18,00 € Laos

  Sarja "Aelevad kassid" must standardkott on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode. Klassikaline, alati moes must valgete kassidega ja mustade sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja must pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.

 • 18,00 € Laos

  Sarja "Aelevad kassid" kollane standardkott mustade kassidega ja mustade sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja kollane pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.

 • 18,00 € Laos

  Sarja "Aelevad kassid" roosa standardkott. Elegantne ja aristokraatlik kui noore aadlineiu kahvatu jume. Lõheroosad kassid hallil põhjal, roosad sangad. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht.

 • 18,00 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas

  Meistrite sarja esimene portreekott "Ernst". Uhke ja isikupärane hariliku pliiatsi joonistus tumepruunil põhjal, pruunid sangad. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees logo, hooldusetikett ja pruun pael helkurile.

 • 7,00 € Laos

  Sarja “Aelevad kassid” prillikotid on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toodang, mille läbivad märksõnad on: minimalism, julgus, erksus, lihtsus, tugevus, positiivsus ning keskkonnasõbralikkus. Kotike on tihedast puuvillasest materjalist, mille peal imeõhuke trükikiht. Kotisuud hoiab koos painutatud metallist süsteem.

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out