Sisustus 

Sisustus

Lastetoa sisustuse all on valik Eesti brändi Balula täispuidust tooteid: riideriputid, riiulid, kiiged ja beebi mängulad.

 • 65,00 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas

  Balula täispuidust riideriputi on mõeldud pere pisemate laste riiete hoiustamiseks. Lasteriided on liiga armsad, et need kappi ära peita, seepärast ongi asendamatuks esemeks stiilne riideriputi.

 • 50,00 € Laos

  Eesti bränd Balula on põhjamaine võlumaa, kus valmivad Skandinaavia stiilis lastetoa sisustuselemendid, vahvad mänguasjad ning toredad aksessuaarid. Mängulale saab lapsevanem enda soovitud mänguasju riputada ja vahetada. Mängula on ideaalne beebi nägemise ja motoorsete oskuste arendamiseks. Mängula kõrgusastet on võimalik reguleerida vastavalt lapse...

 • 90,00 € Laos

  Eesti bränd Balula on põhjamaine võlumaa, kus valmivad Skandinaavia stiilis lastetoa sisustuselemendid, vahvad mänguasjad ning toredad aksessuaarid. Kolmest riiulist koosnev komplekt kaunistab lastetuba ning on vajalik mänguasjade hoiustamiseks.

 • 80,00 € Laos

  Beebikiik on inspireeritud klassikalisest beebikiigust ja on mõeldud pere pisemaile. Beebikiige pulgad on valmistatud kasepuidust, istumisalus puuvillasest kangast ja nöörid tugevast köiest.

No products

To be determined Shipping
0,00 € Total

Check out