Sauna aksessuaarid 

Sauna aksessuaarid

Naturaalsed linasest materjalist pehmed pesuvahendid - hea imamisvõimega, ei tekita staatilist elektrit ning sobivad ideaalselt tundlikule nahale.

 • 2,00 € 4,00 € 7Laos
  Allahinnatud hind!
  Triibuline, pehmest linasest materjalist, pesukäsn on eriti suure imamisvõimega ning kestab kauem, kui mõni muu materjal. Materjalil on suured linased aasad, mis muudavad pealispinna eriti pehmeks. Linasest materjalist pesukäsn sobib ideaalselt tundlikule nahale ning ei tekita staatilist elektrit.
 • 2,50 € 5,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  Kandiline, pehmest linasest materjalist, pesukäsn on eriti suure imamisvõimega ning kestab kauem, kui mõni muu materjal. Materjalil on suured linased aasad, mis muudavad pealispinna eriti pehmeks. Linasest materjalist pesukäsn sobib ideaalselt tundlikule nahale ning ei tekita staatilist elektrit.
 • 6,50 € 13,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  Naturaalne, pehmest linasest materjalist, seljapesu käsn on eriti suure imamisvõimega ning kestab kauem, kui mõni muu materjal. Materjalil on suured linased aasad, mis muudavad pealispinna eriti pehmeks. Linasest materjalist pesukäsn sobib ideaalselt tundlikule nahale ning ei tekita staatilist elektrit.
 • 6,50 € 13,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  Triibuline, pehmest linasest materjalist, seljapesu käsn on eriti suure imamisvõimega ning kestab kauem, kui mõni muu materjal. Materjalil on suured linased aasad, mis muudavad pealispinna eriti pehmeks. Linasest materjalist pesukäsn sobib ideaalselt tundlikule nahale ning ei tekita staatilist elektrit.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase