Kõik tooted brändilt HURMUR

HURMUR on uus naiste ööriiete bränd, mis on mõeldud mugavust ja põhjamaist disaini armastavale naisele. Kõik tooted on disainitud ning valmistatud Eestis. Kangad on kvaliteetsed ja pehmed ning omavad ÖKO-Tex sertifikaati. HURMURi ööriideid kandev naine tunneb ennast mugavalt nii voodis kui ka voodist väljas. Naine peab olema võlutud oma rõivaste poolt , mida ta kannab! HURMURi ööriiete värvivalik on inspireeritud imelistest päikeseloojangutest Eestis.

 • 80,00 € 1Laos
  Eestis toodetud ning disainitud öösärk Bia on lihtne ja naiselik, milles võib ennast mugavalt tunda igal vabal hetkel. Bia on printsesslõikega öösärk, millel on reguleeritavad traksid. Saadaval kahes värvitoonis, heleroosas ning helesinises.
 • 85,00 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  Eestis toodetud ning disainitud öösärk Boyfriend on vintage-hõnguline, seksikate lõhikutega, meeste päevasärgi sarnase lõikega, mis on just sobilik põhjamaisteks külmadeks õhtuteks. Saadaval kahes värvitoonis, tumesinises ning heleroosas.
 • 95,00 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  Eestis toodetud ning disainitud pidžaama Betty on mugav ning vallatu, mis muudab iga kandja nooruslikumaks. Pidžaama koosneb lühikestest pükstest ning reguleeritavate traksidega pluusist. Saadaval kahes värvitoonis, helesinises ning tumesinises.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase