Kõik tooted brändilt DARKROOMCAT

DarkroomCat on Eesti kaubamärk, mille läbivad märksõnad on: minimalism, julgus, erksus, lihtsus, tugevus, positiivsus, keskkonnasõbralikkus. DarkroomCat ja riidest kotid sobivad poodi, randa, trenni, tänavale, raamatukokku, turule, reisile – need on keskkonnasõbralikud, unikaalse disainiga tihedast puuvillasest materjalist ning erksad, puhaste värvide ja autorijoonistustega kandekotid. Hetkel on kaks tootesarja – "Aelevad kassid" ja "Meistrite sari", mis mõlemad sobivad ideaalselt neile, kes ei kasuta kilekotte ning soovivad linnapildis silma paista."Aelevad kassid" on erksavärviline paljude kassidega ühel kotil, "Meistrite sari" ühe suure portreega. Kõik tooted on valmistatud ja disainitud Eestis.

 • 17,50 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  Punane riidest kott Öökass on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode, mille läbivad märksõnad on: minimalism, julgus, erksus, lihtsus, tugevus, positiivsus ning keskkonnasõbralikkus. Lasteaia lastega koos valitud värv ja lastevanematega läbi arutatud mõõdud on nüüd saanud reaalsuseks ning valminud on ilus väike punane riidest kott helkurkassiga – Öökassipoeg...
 • 19,50 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  Tugevast puuvillasest riidest kott, mille peal on mustvalge  kassikujutis erinevates maailma keeltes. Sees on logo, hooldusetikett ja pael helkuri või millegi muu erilise jaoks. 
 • 19,50 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  Must riidest kott Öökass on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode. Kotil Öökass on jalutamas helkurkass, mis hakkab pimedas helkima. Kotil on sees üks väike pael, kuhu saab lisada veel ühe helkuri või midagi muud väikest ja põnevat, ka on seal logo ning hooldusetikett. Öökass on tihedast tugevast 100% puuvillasest materjalist ning üleni must, nii seest kui...
 • 19,50 € 2Laos
  Sarja "Aelevad kassid" roheline standardkott on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode. Puhas ja värske maikuu kuuseroheline, valgete kassidega, roheliste sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja roheline pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.
 • 19,50 € 1Laos
  Sarja "Aelevad kassid" punane standardkott on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode. Julge ja kõige punasem punane valgete kassidega ja punaste sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja punane pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.
 • 19,50 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  Sarja "Aelevad kassid" must standardkott on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode. Klassikaline, alati moes must valgete kassidega ja mustade sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja must pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.
 • 19,50 € 2Laos
  Sarja "Aelevad kassid" kollane standardkott mustade kassidega ja mustade sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja kollane pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.
 • 19,50 € 1Laos
  Sarja "Aelevad kassid" roosa standardkott. Elegantne ja aristokraatlik kui noore aadlineiu kahvatu jume. Lõheroosad kassid hallil põhjal, roosad sangad. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase