Kõik tooted brändilt TUDU

TUDU pakub lastetooteid kõige pisematele, mis on valmistatud looduslikest ning nahasõbralikest materjalidest.

TUDU on Eestimaine bränd, mis valmistab kodu- ning ööriideid lastele. Kollektsioonide läbivaks teemaks on käsitsi joonistatud pildid, mis laste meele rõõmsaks teevad. Joonistused on kantud toodetele tikanditena või  pesukindlas siiditrüki tehnikas, kasutades vaid ohutuid veebaasil värve.

Kõik tooted omavad Öko-Tex või GOTS sertifikaati. Lasterõivad ning nende materjal on valmistatud Eestis. Materjaliks on orgaaniline puuvillane või puuvillane trikotaaž. Rõivastel kasutatavad trukid on kõik niklivabad, mis ei ärrita laste nahka ning ei tekita allergiat.

Kodutooted on Öko-Tex sertifikaadiga ning on 100% puuvillasest materjalist.

Nii materjal kui ka lõiked on valitud suure hoolega, pidades silmas laste mugavust ning liikumisvabadust. Toodete disain on sobiv ning meelepärane väikelastele.

 • 8,45 € 16,90 € Toode saadaval mitmes variandis
  Allahinnatud hind!
  Toode saadaval mitmes variandis
  Valge pikkade varrukatega body Uhuu on ideaalne rõivaese beebidele, millele on trükitud käsitsi joonistatud öökull. Eest lahtikäiv body on mugav ning asjakohane rõivaese igapäevaseks kasutuseks, mida on lihtne selga panna ning ära võtta.
 • 13,52 € 16,90 € 1Laos
  Allahinnatud hind!
  Valge pikkade varrukatega hõlmikbody on ideaalne rõivaese vastsündinud beebidele. Bodyl on trükitud käsitsi joonistatud Väike Koaala. Eest lahtikäiv body Väike Koaala on mugav ning asjakohane rõivaese igapäevaseks kasutuseks, mida on lihtne selga panna ning ära võtta.
 • 26,00 € 1Laos
  Pikkade varrukatega ning kinniste jalaosadega eest lahtikäiv jumpsuit, millel on kollased detailid ning  käsitsi joonistatud konna pilt.
 • 12,50 € 25,00 € Toode saadaval mitmes variandis
  Allahinnatud hind!
  Toode saadaval mitmes variandis
  Pikkade varrukatega eest lahtikäiv jumpsuit Uhuu on suurepärane rõivase beebidele. Kollektsiooni tootel on käsitsi joonistatud öökull ning värviline esikant ja tagaosa lapp. Varruka ning jalgade otstes on soonikud, mis võimaldavad üles keerates suurusnumbrit reguleerida. 
 • 12,50 € 25,00 € Toode saadaval mitmes variandis
  Allahinnatud hind!
  Toode saadaval mitmes variandis
  TUDU on Eesti bränd, mis valmistab kodu- ning ööriideid lastele. Pikkade varrukatega eest lahtikäiv jumpsuit on parim rõivase beebidele. Kollektsiooni tootel on käsitsi joonistatud öökull ning sinine esikant ja tagaosa lapp.
 • 16,90 € 5Laos
  Kapuutsiga vannilina beebidele, mille kaptuusile on tikitud väike koaala pilt.
 • 29,90 € 8Laos
  Armas lukuga laste hommikumantel Krooks, millel on kontrastsed servad ning tikitud konnapilt.
 • 29,90 € Toode saadaval mitmes variandis
  Toode saadaval mitmes variandis
  Lukuga hommikumantel Väike Koaala on hea peale visata peale vanni, sauna või ka spas ja ujulas. Hommikumantlil on ees lukk, külgedel kaks taskut, seljataga keskkohta reguleeriv kumm ning kapuuts. Toote vasakule rinnale on tikitud Väikse Koaala pilt. Lukuservades, taskuäärtes ning kapuutsi servas on ruudulisest materjalist puuvillane kant.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase