Voodipesu 

 • 139,00 € 1Laos
  GRAND DESIGN Ühevärviline voodipesukomplekt OXFORD on klassikaline, kvaliteetne ning 100% puuvillasest materjalist. Tegemist on Grand Design ajatu ning müüdavaima voodipesuga. Oxford Chambray kangas on kootud parimast pikast puuvillasest kiust. Voodipesu on dekoreeritud kõikides õmbluste servades kontrastse paelaga. Grand Design logo on õmmeldud voodipesu...
 • 149,00 € 2Laos
  GRAND DESIGN Kaheinimese tekikott NANTUCKET on beeži-valge kitsatriibulisest kangast. Voodipesu on 100% puuvillasest siledast materjalist. Grand Design logo on õmmeldud tekikoti ühte nurka.
 • 29,00 € 4Laos
  GRAND DESIGN Padjapüür NANTUCKET on beeži-valge kitsatriibulisest kangast. Voodipesu on 100% puuvillasest siledast materjalist. Padjapüüri 3 serva on läbiõmmeldud äärtega, mis on kaunistatud tikitud joonega. Grand Design logo on õmmeldud padjapüüri ülemisse nurka.
 • 139,00 € 2Laos
  GRAND DESIGN Voodipesukomplekt NANTUCKET on sinise-valge kitsatriibulisest kangast. Voodipesu on 100% puuvillasest siledast materjalist. Grand Design logo on õmmeldud tekikoti ning padjapüüri ülemisse nurka. Padjapüüri 3 serva on eraldi läbiõmmeldud äärtega, mis on kaunistatud tikitud joonega.
 • 149,00 € 2Laos
  GRAND DESIGN Satiinist kaheinimese tekikott PAISLEY on kootud pikkadest puuvillakiududest ning kõrge kvaliteedinumbriga lõngast. Selle tulemusena on saadud siidise pehmusega puuvillane materjal. Tekikoti servadesse on detailidena õmmeldud servapaelad ning ülemises nurgas on Grand Design logo.
 • 29,00 € 4Laos
  GRAND DESIGN Satiinist padjapüür PAISLEY on kootud pikkadest puuvillakiududest ning kõrge kvaliteedinumbriga lõngast. Selle tulemusena on saadud siidise pehmusega puuvillane materjal. Padjapüüri servadesse on detailidena õmmeldud servapaelad ning ülemises nurgas on Grand Design logo.
 • 139,00 € 2Laos
  GRAND DESIGN Satiinist voodipesukomplekt PAISLEY on kootud pikkadest puuvillakiududest ning kõrge kvaliteedinumbriga lõngast. Selle tulemusena on saadud siidise pehmusega puuvillane materjal. Voodipesukomplekti servadesse on detailidena õmmeldud servapaelad ning ülemisse nurka Grand Design logo.
 • 139,00 € 1Laos
  GRAND DESIGN Satiinist voodipesukomplekt BEDFORD on siidise pehmusega, mis on saadud pikkadest puuvillastest kiududest ning kvaliteetsest lõngast. Voodipesul on valged kontrast tikandis ääred. Padjapüüril asetsevad need kolmel eraldatud läbiõmmeldud äärel ning tekikotil ülemisel serval. Grand Design logo on õmmeldud voodipesu ülemisse nurka.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase