Voodipesu 

Voodipesu

Voodipesu valikus on esindatud peamiselt Skandinaavia stiilis Rootsi brändi Grand Design valik ning Isadora Paris romantilise stiiliga tooted.

Grand Design voodipesu on suurepärase kvaliteediga, kus materjalidest on kasutatud vaid puuvilla. Kollektsiooni tooted ise on lihtsa, puhta ning klassikalise disainiga.

Isadora Paris kombineerib omavahel romantilist ning traditsioonilist stiili, pannes samal ajal väga suurt rõhku toodangu ning materjali kvaliteedile.

 • 8,00 € 20,00 € 2Laos
  Allahinnatud hind!
  ISADORA-PARIS SAVANNAH voodipesu on inspireeritud Aafrika maastikust. Padjapüür on merseriseeritud Egiptuse puuvill-žakaar äärega. Tänu puuvill-satiin koostisele on saavutatud pehme ning läike poolest siidine tekstuur.
 • 10,00 € 25,00 € 2Laos
  Allahinnatud hind!
  ISADORA-PARIS SAVANNAH voodipesu on inspireeritud Aafrika maastikust. Padjapüür on merseriseeritud Egiptuse puuvill-žakaar mustriga, mis on eraldi läbiõmmeldud äärtega. Tänu puuvill-satiin koostisele on saavutatud pehme ning läike poolest siidine tekstuur.
 • 42,50 € 85,00 € 1Laos
  Allahinnatud hind!
  ISADORA-PARIS SAVANNAH voodipesukomplekt on inspireeritud Aafrika maastikust. Padjapüür on merseriseeritud Egiptuse puuvill-žakaar mustriga, mis on eraldi läbiõmmeldud äärtega. Tekikott on samuti üleni õhkõrna žakaarmustriga, mis jätab katsudes pehme ja siidise tunde.
 • 36,00 € 90,00 € Toode saadaval mitmes variandis
  Allahinnatud hind!
  Toode saadaval mitmes variandis
  ISADORA-PARIS Voodipesukomplekt NEW YORK on lihtne kuid keerukama žakaarmustriga, mis on perfektse ja peene joonega. Egiptuse puuvill-žakaar mustriline tekikott ning padjapüürid on katsudes pehmed ja siidised.  Tänu oma kvaliteetsele materjali koostisele on voodipesu mugav ning õhku läbilaskev.
 • 60,00 € 150,00 € Toode saadaval mitmes variandis
  Allahinnatud hind!
  Toode saadaval mitmes variandis
  ISADORA-PARIS Voodipesukomplekt SWEETHEART on romantilise stiiliga. Egiptuse puuvill-žakaar mustriline tekikott ning padjapüürid on katsudes pehmed ja siidised. Puuvill-satiin koostisega on saavutatud väga pehme ning läike poolest siidine tekstuur. Tänu kvaliteetsele materjali koostisele on voodipesu mugav ning õhku läbilaskev.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase