Aluslinad 

Aluslinad

Siidise pehmusega puuvill-žakaar äärega voodilinad on esindatud erinevate mustritega Isadora Pariselt. Grand Design`lt on valikus erinevate mõõtudega pehme puuvillane ümbriku nurkadega voodilina kattemadratsile, mis püsib voodis ideaalselt paigal.

 • 19,60 € 49,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  ISADORA-PARIS SAVANNAH voodipesu on inspireeritud Aafrika maastikust. Merseriseeritud Egiptuse puuvill-žakaar äärega voodilina on katsudes pehme ja siidine. Tänu puuvill-satiin koostisele on saavutatud pehme ning läike poolest siidine tekstuur.
 • 19,60 € 49,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  ISADORA-PARIS Voodilina NEW YORK on lihtne kuid keerukama žakaarmustriga, mis on perfektse ja peene joonega. Egiptuse puuvill-žakaar äärega voodilina on katsudes pehme ja siidine. Tänu puuvill-satiin koostisele on saavutatud väga pehme ning läike poolest siidine tekstuur.
 • 23,60 € 59,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  ISADORA-PARIS Voodilina SWEETHEART on romantilise stiiliga. Merseriseeritud Egiptuse puuvill-žakaar äärega voodilina on katsudes pehme ja siidine. Tänu puuvill-satiin koostisele on saavutatud väga pehme ning läike poolest siidine tekstuur.
 • 9,81 € 10,90 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  Orgaanilisest puuvillast eriti pehme laste voodilina.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase