Lasteriided 

Lasteriided

Lasteriiete valikus on esindatud Eesti brändi TUDU kodu- ning ööriided. Lasterõivad on valmistatud looduslikest ning nahasõbralikest materjalidest. Kollektsioonide läbivaks teemaks on käsitsi joonistatud pildid, mis laste meele rõõmsaks teevad. Nii materjal kui ka lõiked on valitud suure hoolega, pidades silmas laste mugavust ning liikumisvabadust.

 • 4,90 € 16,90 € 1Laos
  Allahinnatud hind!
  TUDU on Eesti bränd, mis valmistab kodu- ning ööriideid lastele. Valge pikkade varrukatega pluus on hea valik lastele tudu- või kodupluusiks. Kollektsiooni tootel on käsitsi joonistatud öökull ning lillatriibulisest materjalist kaelusekant.
 • 4,00 € 12,00 € 2Laos
  Allahinnatud hind!
  TUDU on Eesti bränd, mis valmistab kodu- ning ööriideid lastele. Lillatriibulised püksid on hea valik tudu- või kodupüksteks, mis sobivad komplekti sama värvi kaelusekandi pluusiga. Püksid on venivast 1x1 rib trikotaaž materjalist, millede vöökohas on külge õmmeldud nõrgem kumm ning lisaks ka keskkohta reguleeriv pael.
 • 4,90 € 16,90 € 1Laos
  Allahinnatud hind!
  TUDU on Eesti bränd, mis valmistab kodu- ning ööriideid lastele. Valge pikkade varrukatega pluus on hea valik lastele tudu- või kodupluusiks. Kollektsiooni tootel on käsitsi joonistatud öökull ning sinisest materjalist kaelusekant.
 • 4,00 € 12,00 € Toode saadaval mitmes variandis
  Allahinnatud hind!
  Toode saadaval mitmes variandis
  TUDU on Eesti bränd, mis valmistab kodu- ning ööriideid lastele. Sinised püksid on hea valik tudu- või kodupüksteks, mis sobivad komplekti sama värvi kaelusekandi pluusiga. Püksid on venivast 1x1 rib materjalist, millede vöökohas on külge õmmeldud nõrgem kumm ning lisaks ka keskkohta reguleeriv pael.
 • 7,50 € 25,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  TUDU on Eesti bränd, mis valmistab kodu- ning ööriideid lastele. Pikkade varrukatega eest lahtikäiv jumpsuit on parim rõivase beebidele. Kollektsiooni tootel on käsitsi joonistatud öökull ning sinine esikant ja tagaosa lapp.
 • 4,90 € 16,90 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  Valge pikkade varrukatega hõlmikbody on ideaalne rõivaese vastsündinud beebidele. Bodyl on trükitud käsitsi joonistatud Väike Koaala. Eest lahtikäiv body Väike Koaala on mugav ning asjakohane rõivaese igapäevaseks kasutuseks, mida on lihtne selga panna ning ära võtta.
 • 5,00 € 18,00 € 1Laos
  Allahinnatud hind!
  TUDU on Eesti lasteriiete bränd, mis valmistab naturaalsetest materjalidest aluspesu, kodu- ning ööriideid väikelastele. Pikkade varrukatega orgaanilisest puuvillast body on ideaalne rõivaese beebidele, mis on pehme ihu vastas ning annab hästi liikumisele järele. Bodyle on trükitud käsitsi joonistatud Väike Koaala ning õmmeldud roosad kandid.
 • 9,00 € 26,00 € Toode saadaval mitmes variandis
  Allahinnatud hind!
  Toode saadaval mitmes variandis
  Pikkade varrukatega eest lahtikäiv jumpsuit, millel on roosad detailid ning  käsitsi joonistatud pilt väike koaala.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase