Vannituba 

Vannituba

Linasest materjalist saunalinad ning käterätikud on naturaalsetes toonides ja tagasihoidliku stiiliga. Puuvillased Grand Design saunalinad, käterätikud kui ka vannitoamatid on stiilipuhtad ja mitmetes värvitoonides. Suur osa laste rätikuid ning hommikumantleid on Eesti tootjalt TUDU Lasteriided. Valikus on ka hommikumantlid, sussid, saunamütsid ning pesuvahendid.

 • Käterätikud ja vannitoamatid
  Käterätikud ja vannitoamatid

  Esindatud on Skandinaavia stiilis puuvillased käterätikud ning vannitoamatid Grand Design`lt, mille soovitud värvitoone on võimalik tootjalt tellida. Valikus on lisaks erinevate mustritega naturaalsetes toonides linased froteerätikud. Linane materjal on parim valik tundlikule nahale, see ei korja staatilist elektrit ning on suurepärase imamisvõimega.

 • Hommikumantlid ja sussid
  Hommikumantlid ja sussid
 • Sauna aksessuaarid
  Sauna aksessuaarid

  Naturaalsed linasest materjalist pehmed pesuvahendid - hea imamisvõimega, ei tekita staatilist elektrit ning sobivad ideaalselt tundlikule nahale.

 • Laste rätikud ja hommikumantlid
  Laste rätikud ja hommikumantlid

  Valikus on Eesti brändi TUDU  tikanditega pehmed froteerätikud ning hommikumantlid, mis on Öko-Tex sertifikaadiga puuvillasest materjalist. Lisaks TUDU toodetele on laste rätikute seas ka naturaalsetes toonides linased beebi vannilinad.

 • Pesuvahendid
  Pesuvahendid

  Pesuvahendite hulgast leiate Eesti mahekosmeetika kaubamärgi Looduse Pärl tooted. Kõik tooted valmistatakse käsitööna vaid parimatest looduslikest õlidest ja taimsetest komponentidest. 

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase