Päevatekid ja padjakatted 

Päevatekid ja padjakatted

Valikus erinevate suuruste, värvitoonide ning toon-toonis mustritega voodikatted Grand Design`lt ja Isadora Paris`lt.

 • 77,40 € 129,00 € 1Laos
  Allahinnatud hind!
  ISADORA-PARIS SAVANNAH voodikate on inspireeritud Aafrika maastikust, mis on Egiptuse puuvill-žakaar mustriga. Voodikate on töödeldud kivipesuga ning lisaks puuvillale sisaldab ka vähesel määral viskoosi.
 • 11,60 € 29,00 € 4Laos
  Allahinnatud hind!
  ISADORA-PARIS SAVANNAH padjakate on inspireeritud Aafrika maastikust, mis on Egiptuse puuvill-žakaar mustriga. Padjakate on töödeldud kivipesuga ning lisaks puuvillale sisaldab ka vähesel määral viskoosi. Padjakatted sobivad ideaalselt dekoratiivpatjade ümbristeks, sama sarja voodikatte juurde.
 • 77,40 € 129,00 € Toode saadaval mitmes variandis
  Allahinnatud hind!
  Toode saadaval mitmes variandis
  ISADORA-PARIS Voodikate NEW YORK on Egiptuse puuvill-žakaar mustriga, mis on perfektse ja peene joonega. Voodikate on töödeldud kivipesuga ning lisaks puuvillale sisaldab ka vähesel määral viskoosi. Materjal on raske, mis ei kortsu ning on mõnusa tekstuuriga.
 • 84,50 € 169,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  ISADORA-PARIS SWEETHEART voodikate on romantilise stiili ja mustriga, luues magamistuppa õdusa ning hubase olemise. Voodikatte koostiseks on 100%-ne Egiptuse puuvill-žakaar, mis jätab katsudes eriti pehme ja mugava tunde.
 • 10,00 € 25,00 € 2Laos
  Allahinnatud hind!
  ISADORA-PARIS SWEETHEART padjakate on romantilise stiili ja mustriga ning sobib ideaalselt sama komplekti voodikattega. Padjakatte koostiseks on Egiptuse puuvill-žakaar, mis jätab katsudes eriti pehme ja mugava tunde.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase