Laste rätikud ja hommikumantlid 

Laste rätikud ja hommikumantlid

Valikus on Eesti brändi TUDU  tikanditega pehmed froteerätikud ning hommikumantlid, mis on Öko-Tex sertifikaadiga puuvillasest materjalist. Lisaks TUDU toodetele on laste rätikute seas ka naturaalsetes toonides linased beebi vannilinad.

 • 23,20 € 29,00 € 4Laos
  Allahinnatud hind!
  Linasest materjalis kapuutsiga beebi vannilina.
 • 23,20 € 29,00 € 6Laos
  Allahinnatud hind!
  Laste valge froteerätik HAPPY KIDS on valmistatud spetsiaalselt pehmendatud linasest materjalist, mis on suure imamisvõimega. Linane froteerätik sobib ideaalselt tundlikule ning õrnale beebinahale, mis ei tekita staatilist elektrit, ei tekita allergiat ning loob nahale parima mikrokliima.
 • 29,90 € Toode saadaval mitmes variandis
  Toode saadaval mitmes variandis
  Lukuga hommikumantel Väike Koaala on hea peale visata peale vanni, sauna või ka spas ja ujulas. Hommikumantlil on ees lukk, külgedel kaks taskut, seljataga keskkohta reguleeriv kumm ning kapuuts. Toote vasakule rinnale on tikitud Väikse Koaala pilt. Lukuservades, taskuäärtes ning kapuutsi servas on ruudulisest materjalist puuvillane kant.
 • 20,90 € 5Laos
  Kapuutsiga pontšo Väike Koaala on ideaalne vanni- ning rannarätik väikelastele vanuses 1-5 aastat. Rätikut on lihtne ülepea tõmmata ning märg pea kapuutsi sisse peita. Kapuutsile on tikitud Väikse Koaala kollektsiooni silmad, nina ning suu. Kõrvad on rätiku materjalist eraldi õmmeldud.
 • 16,90 € 4Laos
  TUDU on Eesti lasteriiete bränd, mis valmistab naturaalsetest materjalidest aluspesu, kodu- ning ööriideid väikelastele.  Kapuutsiga vannilina Väike Koaala on ideaalne froteerätik beebidele peale vanniskäiku, kuhu on mugav ning lihtne last sisse pakkida. Kapuutsile on tikitud käsitsi joonistatud koaala pilt. Vannilina ääres on ruudulisest puuvillasest...

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase