Lastetooted 

Lastetooted

Lastetoodete valikus on esindatud kodu- ja ööriided, sisustustooted ning aksessuaarid. Lastetoodetel on eriti oluline kvaliteet ning materjal, mistõttu pakume meie vaid naturaalsest materjalist tooteid. Suur osa lastetoodetest on Eestis disainitud ja toodetud, kus on tähelepanu pööratud detailidele ja nende lihtsusele.

 • Sisustus
  Sisustus

  Lastetoa sisustuse all on valik Eesti täispuidust ning looduslikest materjalist tooteid: riideriputid, riiulid, kiiged, beebi mängulad ja laste mänguasjad.

 • Vannituba
  Vannituba

  Vannitoa toodete hulgast leiab laste puuvillaseid ning linaseid froteertäikuid, pesuvahendeid ja susse. Eesti brändi TUDU pehmed vannilinad beebidele, pontšod ja hommikumantlid väikelastele. Tudu tooted on Öko-Tex sertifikaadiga 100% puuvillasest materjalist.

 • Pesuvahendid
  Pesuvahendid

  Laste pesuvahendite valikust leiate Linea Mammababy looduslikud kehahooldusvahendid, mis pakuvad beebidele ja väikelastele, mitmeid erinevaid ja vajalikke tooteid. Kõik tooted on dermatoloogiliselt testitud, samuti on värvainete ja parabeenide vabad. Toodete ekstartkid pärinevad orgaanilisest kasvatusest.  Meie valikust võib leida vannivahu, vedelseebi, dušigeeli, šampooni, kehaõli kui ka SPA komplekti.

 • Lasteriided
  Lasteriided

  Lasteriiete valikus on esindatud Eesti brändi TUDU kodu- ning ööriided. Lasterõivad on valmistatud looduslikest ning nahasõbralikest materjalidest. Kollektsioonide läbivaks teemaks on käsitsi joonistatud pildid, mis laste meele rõõmsaks teevad. Nii materjal kui ka lõiked on valitud suure hoolega, pidades silmas laste mugavust ning liikumisvabadust.

 • Laste aluspesu
  Laste aluspesu

  Laste aluspesu valikus on meil hetkel TUDU orgaanilisest puuvillast lihtsa lõike ning disainiga tüdrukute pesu. Aluspesu iseloomustab mugavus, puhas stiil, väikesed detailid ning trükitud TUDU logo toodetel. Et keha ei hakkaks higistama on just esimene kiht riideid üks olulisemaid väikelastel, seetõttu on aluspesu materjali valikule eriti suurt rõhku pandud. Orgaanilisest puuvillast aluspesu on ihu vastas pehme ning sobib hästi ka tundlikule nahale.

 • Mänguasjad ja aksessuaarid
  Mänguasjad ja aksessuaarid

  Selle kategooria alt leiab nii eestimaiseid mänguasju, riidest Eesti disainkotte kui ka linasest materjalist pudipõllesod.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase