Pesuvahendid 

 • 4,00 € 2Laos
  Eesti mahekosmeetika kitsepiimaseep on valmistatud käsitööna naturaalsetest koostisosadest. Seep on valmistatud ehtsast Eesti kitsepiimast. Kitsepiim on tuntud kui looduse eliksiir, sisaldab rikkalikult vitamiine B, B2 ja A. Naturaalsest kitsepiimast seep sobib ka kõige tundlikumale nahale.
 • 4,00 € 1Laos
  Eesti mahekosmeetika greibiseep on valmistatud käsitööna naturaalsetest koostisosadest. Seebis sisalduv roosa savi on eriti sobilik kuiva ja ketendava naha hoolduseks. Eeterlikud õlid toetavad savi toimeid. Seebile on lisatud parimad nahka toitvad looduslikud õlid. Sobib igapäevaseks hoolduseks igale nahatüübile.
 • 8,00 € 2Laos
  Eesti mahekosmeetika roosa Himaalja sool on valmistatud käsitööna naturaalsetest koostisosadest. Mineraaliderikas Himaalaja kristallsool on rikastatud lavendli eeterliku õliga. Soolakristallid hooldavad nahka looduslikult, puhastavad ja aitavad säilitada naha niiskustasakaalu.
 • 8,00 € 2Laos
  Eest Mahekosmeetika ehakoorija on valmistatud käsitööna naturaalsetest koostisosadest. Greibi eeterlik õli tõstab tuju ja värskendab, õrnalt kooriv suhkur koos roosa saviga eemaldab surnud naharakke. Magusmandliõli on kõrge toiteväärtuse ning niisutava ja pehmendava toimega. Sobib kuivale, tundlikule ja põletikusele nahale.
 • 8,00 € 2Laos
  Eest Mahekosmeetika kehakoorija on valmistatud käsitööna naturaalsetest koostisosadest. Suhkur ja mooniseemned eemaldavad õrnalt surnud naharakud. Punases savis on rohkelt mineraale, mis toniseerivad ja elustavad meie nahka.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase