Aksessuaarid 

Aksessuaarid

Aksessuaaride alla kuuluvad erinevad kodutooted kui ka riidest kotid. Valikust leiab Eesti disanikotte DarkroomCat`lt, Grand Design kodutoodete aksessuaare kui ka mitmefunktsionaalseid pestemale.

 • 22,50 € 45,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  GRAND DESIGN Universaalne puuvillasest riidest kott mahutab kõik vajaliku kraami, sobides ideaalselt poodi, piknikule või randa minemiseks. Koti sangad on kontrastse värviga paelast ning sisemine ülemine serv on triibulise sisevoodriga. Koti kinnituseks on seespool asetsev lukk.
 • 22,00 € 1Laos
  Sarja "Aelevad kassid" must standardkott on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode. Klassikaline, alati moes must valgete kassidega ja mustade sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja must pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.
 • 22,00 € 1Laos
  Sarja "Aelevad kassid" kollane standardkott mustade kassidega ja mustade sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja kollane pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.
 • 18,00 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  Meistrite sarja esimene portreekott "Ernst". Uhke ja isikupärane hariliku pliiatsi joonistus tumepruunil põhjal, pruunid sangad. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees logo, hooldusetikett ja pruun pael helkurile.
 • 22,00 € 1Laos
  Must riidest kott Öökass on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode. Kotil Öökass on jalutamas helkurkass, mis hakkab pimedas helkima. Kotil on sees üks väike pael, kuhu saab lisada veel ühe helkuri või midagi muud väikest ja põnevat, ka on seal logo ning hooldusetikett. Öökass on tihedast tugevast 100% puuvillasest materjalist ning üleni must, nii seest kui...
 • 22,00 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  Eesti kaubamärgi DarkroomCat riidest kott värvitooniga NUDE, mis on eriti luksuslik ning mõjub kuldsena. Kott on mustade kasside ja mustade sangadega.
 • 22,00 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  DarkroomCat on Eesti kaubamärk, mille läbivad märksõnad on: minimalism, julgus, erksus, lihtsus, tugevus, positiivsus, keskkonnasõbralikkus. DarkroomCat’i uus Meister on Svart. Must nagu öö. Ja olgugi ta nüüd Meistrite sarja teine portree, on ta ikkagi ja alati esimene portree. Svardist on saanud terve DarkroomCati lugu, teema ja kassid alguse. 
 • 19,50 € 2Laos
  Punane riidest kott Öökass on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode, mille läbivad märksõnad on: minimalism, julgus, erksus, lihtsus, tugevus, positiivsus ning keskkonnasõbralikkus. Lasteaia lastega koos valitud värv ja lastevanematega läbi arutatud mõõdud on nüüd saanud reaalsuseks ning valminud on ilus väike punane riidest kott helkurkassiga – Öökassipoeg...

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase