Aksessuaarid 

Aksessuaarid

Aksessuaaride alla kuuluvad erinevad kodutooted kui ka riidest kotid. Valikust leiab Eesti disanikotte DarkroomCat`lt, Grand Design kodutoodete aksessuaare kui ka mitmefunktsionaalseid pestemale.

 • 22,50 € 45,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  GRAND DESIGN Universaalne puuvillasest riidest kott mahutab kõik vajaliku kraami, sobides ideaalselt poodi, piknikule või randa minemiseks. Koti sangad on kontrastse värviga paelast ning sisemine ülemine serv on triibulise sisevoodriga. Koti kinnituseks on seespool asetsev lukk.
 • 19,50 € 2Laos
  Sarja "Aelevad kassid" roheline standardkott on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode. Puhas ja värske maikuu kuuseroheline, valgete kassidega, roheliste sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja roheline pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.
 • 19,50 € 1Laos
  Sarja "Aelevad kassid" punane standardkott on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode. Julge ja kõige punasem punane valgete kassidega ja punaste sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja punane pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.
 • 19,50 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  Sarja "Aelevad kassid" must standardkott on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode. Klassikaline, alati moes must valgete kassidega ja mustade sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja must pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.
 • 19,50 € 2Laos
  Sarja "Aelevad kassid" kollane standardkott mustade kassidega ja mustade sangadega. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja kollane pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.
 • 19,50 € 1Laos
  Sarja "Aelevad kassid" roosa standardkott. Elegantne ja aristokraatlik kui noore aadlineiu kahvatu jume. Lõheroosad kassid hallil põhjal, roosad sangad. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht.
 • 18,00 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  Meistrite sarja esimene portreekott "Ernst". Uhke ja isikupärane hariliku pliiatsi joonistus tumepruunil põhjal, pruunid sangad. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees logo, hooldusetikett ja pruun pael helkurile.
 • 19,50 € 1Laos
  Sarja "Aelevad kassid" sinine kott on Eesti kaubamärgi DarkroomCat toode, mille läbivad märksõnad on: minimalism, julgus, erksus, lihtsus, tugevus, positiivsus ning keskkonnasõbralikkus. Kott on tihedast ja pehmest puuvillasest materjalist, mille peal on imeõhuke trükikiht. Sees on logo, hooldusetikett ja sinine pael helkuri või millegi muu erilise jaoks.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase