Sauna aksessuaarid 

Sauna aksessuaarid

Naturaalsed linasest materjalist pehmed pesuvahendid - hea imamisvõimega, ei tekita staatilist elektrit ning sobivad ideaalselt tundlikule nahale.

 • 6,00 € 12,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  Naturaalne, pehmest linasest materjalist, saunamüts on suure imamisvõimega, mis kestab kauem, kui mõni muu materjal. Linasest materjalist saunamüts sobib ideaalselt tundlikule nahale ning ei tekita staatilist elektrit.
 • 1,75 € 3,50 € 1Laos
  Allahinnatud hind!
  Naturaalne, pehmest linasest materjalist, pesukäsn on suure imamisvõimega, mis kestab kauem, kui mõni muu materjal. Linasest materjalist pesukäsn sobib ideaalselt tundlikule nahale ning ei tekita staatilist elektrit.
 • 1,75 € 3,50 € 2Laos
  Allahinnatud hind!
  Triibuline, pehmest linasest materjalist, pesukäsn on suure imamisvõimega, mis kestab kauem, kui mõni muu materjal. Linasest materjalist pesukäsn sobib ideaalselt tundlikule nahale ning ei tekita staatilist elektrit.
 • 6,50 € 13,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  Kahepoolne triibuline seljapesu käsn on hea imamisvõimega mugav pesemisvahend. Tänu väiksemate aasade struktuurile mõjub toode regulaarsel kasutamisel hästi vereringele ning nahale. Linasest materjalist pesukäsn sobib ideaalselt tundlikule nahale ning ei tekita staatilist elektrit.
 • 18,00 € 36,00 € 5Laos
  Allahinnatud hind!
  Naturaalsest linasest materjalist saunakott on ideaalne sauna aksessuaaride ja pesuvahendite paigutamiseks. Kott on kinniseotava paelaga ülaosast.
 • 3,25 € 6,50 € 3Laos
  Allahinnatud hind!
  Naturaalne, pehmest linasest materjalist, pesukinnas on eriti suure imamisvõimega ning kestab kauem, kui mõni muu materjal. Materjalil on suured linased aasad, mis muudavad pealispinna eriti pehmeks. Pesukinnas kaitseb kätt temperatuuri muutuste eest. Linasest materjalist pesukinnas sobib ideaalselt tundlikule nahale ning ei tekita staatilist elektrit.
 • 3,25 € 6,50 € 4Laos
  Allahinnatud hind!
  Triibuline, pehmest linasest materjalist, pesukinnas on suure imamisvõimega, mis kestab kauem, kui mõni muu materjal. Pesukinnas kaitseb kätt temperatuuri muutuste eest. Linasest materjalist pesukinnas sobib ideaalselt tundlikule nahale ning ei tekita staatilist elektrit. Materjalil on suured linased aasad, mis muudavad pealispinna eriti pehmeks.
 • 2,00 € 4,00 € 1Laos
  Allahinnatud hind!
  Triibuline, pehmest linasest materjalist, pesukäsn on eriti suure imamisvõimega ning kestab kauem, kui mõni muu materjal. Materjalil on suured linased aasad, mis muudavad pealispinna eriti pehmeks. Linasest materjalist pesukäsn sobib ideaalselt tundlikule nahale ning ei tekita staatilist elektrit.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase