Laudlinad ja söögialused 

Laudlinad ja söögialused
 • 4,00 € 8,00 € 1Laos
  Allahinnatud hind!
  GRAND DESIGN Söögialus BOSTON on klassikaline tumesinine kangatriibuline alus, mille servades on beežid detailtriibud. Grand Design logo asub söögialuse alumises nurgas. Söögialuste paksem materjal võimaldab neid kergelt puhastada.
 • 25,00 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  GRAND DESIGN Linik BOSTON on klassikalise tumesinise kangatriibuga, mille servades on beežid detailtriibud. Grand Design logo asub liniku ühes nurgas. Kvaliteetset paksemat materjali on kerge puhastada.
 • 5,00 € 10,00 € 9Laos
  Allahinnatud hind!
  100% linasest materjalist söögialus EMILIA on ajatu kalasaba mustriga ning dekoratiivsete ääreõmblustega. Söögialused sobivad nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulauale.
 • 12,50 € 25,00 € 4Laos
  Allahinnatud hind!
  100% linasest materjalist linik EMILIA on ajatu kalasaba mustriga ning dekoratiivsete ääreõmblustega. Linik sobib nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulauale.
 • 42,50 € 85,00 € 2Laos
  Allahinnatud hind!
  100% linasest materjalist laudlina EMILIA on ajatu kalasaba mustriga ning dekoratiivsete ääreõmblustega. Laudlina sobib nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulauale.
 • 9,00 € 18,00 € 1Laos
  Allahinnatud hind!
  100% linasest materjalist söögialus CROWN on kaunistatud dekoratiivsete ääreõmblustega, mis annab tootele romantilise ning piduliku väljanägemise.
 • 17,50 € 35,00 € Toode saadaval mitmes variandis
  Allahinnatud hind!
  Toode saadaval mitmes variandis
  100% linasest materjalist linik CROWN on kaunistatud dekoratiivsete ääreõmblustega, mis annavad tootele romantilise ning piduliku väljanägemise.
 • 29,50 € 59,00 € Toode saadaval mitmes variandis
  Allahinnatud hind!
  Toode saadaval mitmes variandis
  ISADORA-PARIS Laudlina, ROYAL, on kõrgkvaliteedilisest puuvillasest materjalist, mille disain on ajatult romantiline. Materjal on pehme, kuid samas hästi vastupidav ning pesukindel.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase