Mänguasjad ja aksessuaarid 

Mänguasjad ja aksessuaarid

Selle kategooria alt leiab nii eestimaiseid mänguasju, riidest Eesti disainkotte kui ka linasest materjalist pudipõllesod.

 • 2,50 € 5,00 € 5Laos
  Allahinnatud hind!
  Laste pudipõll HAPPY KIDS on valmistatud spetsiaalselt pehmendatud linasest materjalist, mis on suure imamisvõimega. Linane pudipõll sobib ideaalselt tundlikule ning õrnale beebinahale, mis ei tekita staatilist elektrit, ei tekita allergiat, on antiseptilise toimega ning loob nahale parima mikrokliima.
 • 2,50 € 5,00 € 5Laos
  Allahinnatud hind!
  Laste pudipõll HAPPY KIDS on valmistatud spetsiaalselt pehmendatud linasest materjalist, mis on suure imamisvõimega. Linane materjal sobib ideaalselt tundlikule ning õrnale beebinahale, mis ei tekita staatilist elektrit ega allergiat, on antispetilise toimega ning loob nahale parima mikrokliima.
 • 16,20 € 18,00 € 1Laos
  Allahinnatud hind!
  Eesti bränd Balula on põhjamaine võlumaa, kus valmivad Skandinaavia stiilis lastetoa sisustuselemendid, vahvad mänguasjad ning toredad aksessuaarid. Väikesed lapsed tahavad ikka olla oma vanemate moodi! Puidust fotokaga saab pisike jäljendada oma emmet ja issit, kes päris fotoaparaatidega pildistavad!

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase