Laste aluspesu 

Laste aluspesu

Laste aluspesu valikus on meil hetkel TUDU orgaanilisest puuvillast lihtsa lõike ning disainiga tüdrukute pesu. Aluspesu iseloomustab mugavus, puhas stiil, väikesed detailid ning trükitud TUDU logo toodetel. Et keha ei hakkaks higistama on just esimene kiht riideid üks olulisemaid väikelastel, seetõttu on aluspesu materjali valikule eriti suurt rõhku pandud. Orgaanilisest puuvillast aluspesu on ihu vastas pehme ning sobib hästi ka tundlikule nahale.

  • 8,90 € 4Laos
    Orgaanilisest puuvillast tüdrukute alussärk on pehme ning mugav ihu vastas. Alussärk sobib hästi kleitide ja pluuside alla olles lasterõivastuses esimeseks kihiks. Valge värvitoon ei kuma rõivaste alt läbi, samas aga õrnroosad kandid annavad tootele armsa väljanägemise. Paremas allääres on väikselt trükitud TUDU logo.
  • 6,90 € 2Laos
    Orgaanilisest puuvillast tüdrukute aluspüksid on pehmed ning mugavad ihu vastas. Valge värvitoon ei kuma rõivaste alt läbi, samas aga õrnroosad kandid ning ees olev väike lipsuke annavad tootele armsa väljanägemise. Pükste tagumisele poolele on trükitud TUDU logo.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase