Köögitekstiil 

Köögitekstiil

Köögitekstiili valikus on olemas põlled, pajalapid ja -kindad, toolipadjad, riidest korvid. Sellest kategooriast leiab vajalikku enda kööki kui ka toredaid kingiideid.

 • 30,00 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  GRAND DESIGN Puuvillane triibuline riidest salvrätik on valmistatud värvitud lõngast. Grand Design logo asub salvrätiku alumises nurgas. Paksem materjali koostis tagab hea imamisvõime ning kauakestvuse. Ühes komplektis on 4 salvrätikut.
 • 5,00 € 10,00 € 6Laos
  Allahinnatud hind!
  100% linasest materjalist salvrätik CROWN on kaunistatud dekoratiivsete ääreõmblustega, mis annab tootele romantilise ning piduliku väljanägemise.
 • 3,50 € 7,00 € Toode saadaval mitmes variandis
  Allahinnatud hind!
  Toode saadaval mitmes variandis
  Korv JAZZ on valmistatud naturaalsest linasest materjalist, mille ülemine serv on valge-beeži triibulisest kangast.  Korv on ideaalne toiduainete paigutamiseks, samuti sobib vannitoa ning spa tarvete hoiustamiseks.  
 • 3,50 € 7,00 € 4Laos
  Allahinnatud hind!
  Korv JAZZ on valmistatud valgest linasest materjalist, mille ülemine serv on valge-beeži triibulisest kangast. Korv on ideaalne toiduainete paigutamiseks, samuti sobib vannitoa ning spa tarvete hoiustamiseks.
 • 3,50 € 7,00 € 4Laos
  Allahinnatud hind!
  Korv JAZZ on valmistatud naturaalsest linasest materjalist, mille ülemine serv on valge-musta triibulisest kangast.  Korv on ideaalne toiduainete paigutamiseks, samuti sobib vannitoa ning spa tarvete hoiustamiseks.
 • 12,00 € 20,00 € 1Laos
  Allahinnatud hind!
  GRAND DESIGN Pajakinnas, Denim, on valmistatud teksa materjalist kivipesu viimistlusega, mille koostiseks on 100% puuvill. Pajakindal on detailsed õmblused ning Grand Design logo.
 • 9,00 € 15,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  GRAND DESIGN Pajalapp, Denim, on valmistatud teksa materjalist kivipesu viimistlusega, mille koostiseks on 100% puuvill. Pajalapil on detailsed õmblused ning Grand Design logo.
 • 18,00 € 30,00 € 2Laos
  Allahinnatud hind!
  GRAND DESIGN Põll on paksemast beežist materjalist, mida kaunistab taskule õmmeldud Grand Design logo ning kontrastne sinise-valge triibuline vooder. Põllele on iseloomulikud suured taskud ning kinnituseks on vöökohas kaks laiemat paela. Kaela pael on reguleeritav.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase