HomeStyle OÜ on loodud 2015 aasta alguses, eesmärgiga pakkuda suurepärase kvaliteedi ning puhta Põhjamaise stiiliga kodu- ning tekstiilitooteid. Tänaseks on meie sortiment laienenud ning HomeStyle pakub looduslikust materjalist tooteid ka lastele. Lastetoodete valikust võib leida nii kodutekstiili,  ööriideid, mööblit kui ka mänguasju. 

Kollektsioonide valikus on kombineeritud omavahel klassikalist, traditsioonilist ning romantilist stiili. Esindatud on nii kvaliteeti hindavad tuntud Euroopa brändid kui ka kindla käekirja ning stiiliga Eestimaine toodang. Kollektsioonide ning toodete disain on pigem minimalistlik, pannes suuremat rõhku mugavusele, materjalile, kvaliteedile ning kauakestvusele.

Meie tootevalik on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks kodudes, kvaliteeti hindavates majutusasutustes ning lõõgastust, ilu- ja kehahoolitsusi pakkuvates ettevõtetes. Kodutekstiili tooted on suures ulatuses otseses kontaktis nahaga, mistõttu on looduslik ning kehasõbralik materjal meie jaoks eriti olulised.

HomeStyle valikus on tuntud Euroopa brändid  Grand Design ja Isadora – Paris ning Eestimaised brändid Tudu, Balula, Hurmur, DarkroomCat ning Kaaren.

GRAND DESIGN on Rootsi kodutekstiili bränd, mis pakub Skandinaaviale omast suurepärast kvaliteeti, kuid lihtsat, puhast ning klassikalist disaini. Brändi põhieesmärgiks on toodete hea kvaliteet, mis on saavutatud parimate materjalide ning kvaliteetse ja usaldusväärse tootmisega Euroopa tootjate poolt. Ettevõtte missioon on järgmine: „Olles proovinud head kvaliteeti, ei ole võimalik leppida enam vähemaga“.

HomeStyle on ka ametlik Grand Design brändi esindaja ning edasimüüja Eestis. Koostöö soovi korral võta meiega ühendust info@homestyle.ee.

ISADORA-PARIS on kodutekstiili bränd, mis on pakkunud mugavat ning kvaliteetset kodutekstiili enam kui 40 aastat. Isadora-Paris kollektsioon kombineerib omavahel romantilist ning traditsioonilist stiili, pannes samal ajal väga suurt rõhku toodangu ning materjali kvaliteedile. Suur osa toodangust koosneb kvaliteetsest žakaarsidusega Egiptuse puuvillasest materjalidest, mis on valmistatud Portugalis.

TUDU pakub lastetooteid kõige pisematele, mis on valmistatud looduslikest ning nahasõbralikest materjalidest. TUDU on Eestimaine bränd, mis valmistab kodu- ning ööriideid lastele. Kollektsioonide läbivaks teemaks on käsitsi joonistatud pildid, mis laste meele rõõmsaks teevad. Joonistused on kantud toodetele tikanditena või pesukindlas siiditrüki tehnikas, kasutades vaid ohutuid veebaasil värve. Läbivaks värvitooniks kollektsioonidel on naturaalne valge, mille juurde on lisatud erinevaid teemakohaseid värvikombinatsioone. Nii materjal kui ka lõiked on valitud suure hoolega, pidades silmas laste mugavust ning liikumisvabadust. Toodete disain on sobiv ning meelepärane väikelastele.

HomeStyle koduleht on esindusmüügikohaks TUDU kollektsioonile, kus on alati saadaval kogu tootevalik. Oleme ühtlasi ka Tudu brändi hulgimüügi esindajad, hetkel on ametlikuks edasimüüjaks Nona lasteasjade kauplus Tallinnas. Koostöö soovi korral võta meiega ühendust info@homestyle.ee.

HURMUR on uus naiste ööriiete bränd, mis on mõeldud mugavust ja põhjamaist disaini armastavale naisele. Kõik tooted on disainitud ning valmistatud Eestis. Kangad on kvaliteetsed ja pehmed ning omavad ÖKO-Tex sertifikaati. HURMURi ööriideid kandev naine tunneb ennast mugavalt nii voodis kui ka voodist väljas. Naine peab olema võlutud oma rõivaste poolt , mida ta kannab! HURMURi ööriiete värvivalik on inspireeritud imelistest päikeseloojangutest Eestis.

DarkroomCat on Eesti kaubamärk, mille läbivad märksõnad on: minimalism, julgus, erksus, lihtsus, tugevus, positiivsus, keskkonnasõbralikkus. DarkroomCat ja riidest kotid sobivad poodi, randa, trenni, tänavale, raamatukokku, turule, reisile – need on keskkonnasõbralikud, unikaalse disainiga tihedast puuvillasest materjalist ning erksad, puhaste värvide ja autorijoonistustega kandekotid. Hetkel on kaks tootesarja – "Aelevad kassid" ja "Meistrite sari", mis mõlemad sobivad ideaalselt neile, kes ei kasuta kilekotte ning soovivad linnapildis silma paista."Aelevad kassid" on erksavärviline paljude kassidega ühel kotil, "Meistrite sari" ühe suure portreega. Kõik tooted on valmistatud ja disainitud Eestis.

Kaaren Stuudio on Tallinnas asuv väikene disaini stuudio, mille autoriks on Pille Ernesaks. Stuudio eesmärk on luua sisustustooteid, mis toovad Sinu koju või moodsasse (kodu)kontorisse värskeid tuuli. Must-valged padjad on eripärased oma abstraktsete ja jõuliste kujunduste poolest. Inspireerivateks märksõnadeks on: spontaansus, abstraktsus, metsik loodus, vabakäe pintslitõmme. Inspirattsiooni allikaks on põhjamaa loodus. Must-valged padjad, mis on loodud värvikatele inimestele!

Norna on kollektiiv kunstnikke, disainereid, õmblejaid ja käsitöömeistreid. Norna kontseptsioon on tuua kunstnike looming tekstiiltoodetele, et neid oleks praktilises võtmes võimalik igapäevaselt nautida ja kinkida ning lisada eripäraseid detaile sisekujundusse. HomeStyle pakumb nelja erinevat padjadisaini, mis põhinevad Eesti kunstniku Malle Lehtmetsa teostel. Norna tooted on valmistatud väikepartiidena ja õmmeldud Eestis. 

HomeStyle pakub ka linaseid kodutekstiili tooteid, mis on peamiselt toodetud Leedus. Valikusse kuuluvad peamiselt köögi ning vannitoa tekstiiltooted. Linased tooted on ökoloogilised, looduslikud ning nahasõbralikud, samas on materjal hea kvaliteedi ja imamisvõimega, tugev ning kauakestev.

Tänu heale koostööle ning samade väärtushinnangutega partneritele, suudab HomeStyle oma eesmärgid saavutada ning pakkuda kliendile parimaid kodutekstiili lahendusi, kus materjalidest on peamiselt kasutatatud kõrgema kvaliteedilist puuvilla (Egiptuse puuvilla, puuvill-satiin jne) ning lina, eesmärgiga pakkuda nahasõbralikku ja kauakestvat toodangut.

Tänapäeva stressirikas elustiil on piisav põhjus, et väärtustada enese heaolu kvaliteetse ja kauakestva kodutekstiili näol, mis oleks nahasõbralik ning pakuks lõõgastust, uut energiat, head enesetunnet kui ka silmailu.

Hoolitseme pidevalt selle eest, et Sul oleks alati põhjust meie e-poodi tagasi tulla. Sinu käeulatuses on alati mugav tellimiskeskkond, kvaliteetne ja usaldusväärne kaup, soodsad hinnad, sisukas tooteinfo, kiire ostude kohaletoimetus ja abivalmis klienditeenindus.

Järgime seadusi ja kaubanduse head tava.

Müüme oma kaupu vaid internetipoes. Füüsilist kauplust, kuhu saaks tulla kaupa vaatama või kaubale järgi, meil ei ole.

Meie tegemistega saate ennast kursis hoida ka HomeStyle Facebook`i lehel ja Instagramis.

HomeStyle e-poe haldaja andmed:

HomeStyle OÜ

Tallinn, Luha 19-6, 10131

Registrikood: 12852040

Pangakontod:

Swedbank : EE022200221062022591

e-mail: info[at]homestyle.ee

tel: (+372)  55 591 124


No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase