Käterätikud ja vannitoamatid 

 • 15,00 € 2Laos
  GRAND DESIGN Froteerätik VINTAGE on valmistatud pehmest ja hästi imenduvast puuvillasest materjalist. VINTAGE rätikud on vähe kortsuvad, pleekimiskindlad ning kauakestvad. Rätiku alumises ääres on detailidena lisatud Grand Design nimi ning valged tikitud tähed.
 • 59,00 € 2Laos
  GRAND DESIGN Vannitoamatt DIAMOND on valmistatud hingavast ning hästi imenduvast puuvillasest materjalist. Kivipesuga on saavutatud eriti pehme pealispind. Vannitoamatile on iseloomulikud vähene kortsuvus, pleekimiskindlus ning kauakestvus. Grand Design logo on õmmeldud ühe serva külge.
 • 15,00 € 2Laos
  Triibuline froteerätik EXCLUSIVE koosneb 100% linastest väiksematest aasadest, mille aluspõhi on puuvillane. Linased rätikud on suurepärase imamisvõimega ning ei korja staatilist elektrit, samuti sobivad ideaalselt tundlikule nahale.
 • 15,00 € Toode saadaval mitmes variandis
  Toode saadaval mitmes variandis
  Linane froteerätik EXCLUSIVE on tehtud 100% linastest suurtest aasadest, mis muudab toote kordades pehmemaks. Linased rätikud on suurepärase imamisvõimega ning ei tekita staatilist elektrit. Sobivad ideaalselt õrnale ja tundlikule nahale.
 • 15,00 € 1Laos
  Froeteerätikul EXCLUSIVE on ebakorrapärased beežid ja valged triibud. Linane froteerätik on tehtud 100% linastest suurtest aasadest, mis muudab toote eriti pehmeks ning annab talle suurema kaalu. Linane rätik on suurepärase imamisvõimega ning ei tekita staatilist elektrit.
 • 15,00 € 1Laos
  Froteerätik EXCLUSIVE on laiade beežide ja valgete triipudega linane rätik. Toode on tehtud 100% linastest suurtest aasadest, mis muudab rätiku eriti pehmeks ning annab talle suurema kaalu. Linane rätik on suurepärase imamisvõimega ning ei korja staatilist elektrit. Sobib ideaalselt õrnale ja tundlikule nahale.
 • 25,00 € 1Laos
  Pestemalid on hästi vettimavad, kerged ja kiiresti kuivavad rätikud. Neil on väga lai otstarve, sobides ideaalselt salliks, vankri katteks, linikuks, rätikuks rannas, saunsa, kodus ning spas. Pestemalid on mõnusalt suured, kuid samas võtavad nad väga vähe ruumi. Rätikud on 100% puuvillased ning valmistatud osaliselt käsitööna.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase