Vannituba 

Vannituba

Vannitoa toodete hulgast leiab laste puuvillaseid ning linaseid froteertäikuid, pesuvahendeid ja susse. Eesti brändi TUDU pehmed vannilinad beebidele, pontšod ja hommikumantlid väikelastele. Tudu tooted on Öko-Tex sertifikaadiga 100% puuvillasest materjalist.

 • 14,50 € 29,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  Linasest materjalis kapuutsiga beebi vannilina.
 • 14,50 € 29,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  Laste valge froteerätik HAPPY KIDS on valmistatud spetsiaalselt pehmendatud linasest materjalist, mis on suure imamisvõimega. Linane froteerätik sobib ideaalselt tundlikule ning õrnale beebinahale, mis ei tekita staatilist elektrit, ei tekita allergiat ning loob nahale parima mikrokliima.
 • 9,00 € 18,00 € 3Laos
  Allahinnatud hind!
  Saunakomplekt HAPPY KIDS on suurepärane valik tooteid lapse vannitamiseks ning saunatamiseks. Tooted on valmistatud pehmest linasest materjalist. Linased pesutooted kaitsevad laste nahka äkiliste temperatuurimuutuste eest. Tooted ei kogu staatilist elektrit, on allergia vabad ning antiseptilise toimega, mis on eriti head laste tundlikule nahale.
 • 20,00 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  Laste triibulised sussid HAPPY KIDS on valmistatud spetsiaalselt pehmendatud linasest materjalist. Linased sussid on antiseptilise toimega, ei tekita allergiat, sobivad tundlikule nahale ning loovad parima mikrokliima. Ideaalsed papud peale vanni jalga tõmbamiseks.
 • 13,52 € 16,90 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  Kapuutsiga vannilina beebidele, mille kaptuusile on tikitud väike koaala pilt.
 • 20,90 € Hetkel otsas
  Hetkel otsas
  Kapuutsiga pontšo Väike Koaala on ideaalne vanni- ning rannarätik väikelastele vanuses 1-5 aastat. Rätikut on lihtne ülepea tõmmata ning märg pea kapuutsi sisse peita. Kapuutsile on tikitud Väikse Koaala kollektsiooni silmad, nina ning suu. Kõrvad on rätiku materjalist eraldi õmmeldud.
 • 23,92 € 29,90 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  Lukuga hommikumantel Väike Koaala on hea peale visata peale vanni, sauna või ka spas ja ujulas. Hommikumantlil on ees lukk, külgedel kaks taskut, seljataga keskkohta reguleeriv kumm ning kapuuts. Toote vasakule rinnale on tikitud Väikse Koaala pilt. Lukuservades, taskuäärtes ning kapuutsi servas on ruudulisest materjalist puuvillane kant.
 • 10,14 € 16,90 € 32Laos
  Allahinnatud hind!
  Kapuutsiga vannilina beebidele, mille kapuutsile on tikitud armas konna pilt.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase