Kõik tooted brändilt ISADORA PARIS

ISADORA PARIS on kodutekstiili bränd, mis on pakkunud mugavat ning kvaliteetset kodutekstiili enam kui 40 aastat. Isadora-Paris kollektsioon kombineerib omavahel romantilist ning traditsioonilist stiili, pannes samal ajal väga suurt rõhku toodangu ning materjali kvaliteedile. Suur osa toodangust koosneb kvaliteetsest žakaarsidusega Egiptuse puuvillasest materjalidest, mis on valmistatud Portugalis.

 • 29,50 € 59,00 € Toode saadaval mitmes variandis
  Allahinnatud hind!
  Toode saadaval mitmes variandis
  ISADORA-PARIS Laudlina, ROYAL, on kõrgkvaliteedilisest puuvillasest materjalist, mille disain on ajatult romantiline. Materjal on pehme, kuid samas hästi vastupidav ning pesukindel.
 • 11,60 € 29,00 € 4Laos
  Allahinnatud hind!
  ISADORA-PARIS SAVANNAH padjakate on inspireeritud Aafrika maastikust, mis on Egiptuse puuvill-žakaar mustriga. Padjakate on töödeldud kivipesuga ning lisaks puuvillale sisaldab ka vähesel määral viskoosi. Padjakatted sobivad ideaalselt dekoratiivpatjade ümbristeks, sama sarja voodikatte juurde.
 • 10,00 € 25,00 € 2Laos
  Allahinnatud hind!
  ISADORA-PARIS SWEETHEART padjakate on romantilise stiili ja mustriga ning sobib ideaalselt sama komplekti voodikattega. Padjakatte koostiseks on Egiptuse puuvill-žakaar, mis jätab katsudes eriti pehme ja mugava tunde.
 • 8,00 € 20,00 € 2Laos
  Allahinnatud hind!
  ISADORA-PARIS SAVANNAH voodipesu on inspireeritud Aafrika maastikust. Padjapüür on merseriseeritud Egiptuse puuvill-žakaar äärega. Tänu puuvill-satiin koostisele on saavutatud pehme ning läike poolest siidine tekstuur.
 • 19,60 € 49,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  ISADORA-PARIS Voodilina NEW YORK on lihtne kuid keerukama žakaarmustriga, mis on perfektse ja peene joonega. Egiptuse puuvill-žakaar äärega voodilina on katsudes pehme ja siidine. Tänu puuvill-satiin koostisele on saavutatud väga pehme ning läike poolest siidine tekstuur.
 • 19,60 € 49,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  ISADORA-PARIS SAVANNAH voodipesu on inspireeritud Aafrika maastikust. Merseriseeritud Egiptuse puuvill-žakaar äärega voodilina on katsudes pehme ja siidine. Tänu puuvill-satiin koostisele on saavutatud pehme ning läike poolest siidine tekstuur.
 • 23,60 € 59,00 € Hetkel otsas
  Allahinnatud hind!
  Hetkel otsas
  ISADORA-PARIS Voodilina SWEETHEART on romantilise stiiliga. Merseriseeritud Egiptuse puuvill-žakaar äärega voodilina on katsudes pehme ja siidine. Tänu puuvill-satiin koostisele on saavutatud väga pehme ning läike poolest siidine tekstuur.
 • 36,00 € 90,00 € Toode saadaval mitmes variandis
  Allahinnatud hind!
  Toode saadaval mitmes variandis
  ISADORA-PARIS Voodipesukomplekt NEW YORK on lihtne kuid keerukama žakaarmustriga, mis on perfektse ja peene joonega. Egiptuse puuvill-žakaar mustriline tekikott ning padjapüürid on katsudes pehmed ja siidised.  Tänu oma kvaliteetsele materjali koostisele on voodipesu mugav ning õhku läbilaskev.

No products

To be determined Saatmine
0,00 € Kokku

Kassase